Prefabed

P.P.H. "PREFABET Bielsko-Biała" je výrobca pórobetónových tvaroviek špičkovej kvality. Firma pôsobí na trhu už skoro 50 rokov a od začiatku zdôrazňuje kvalitu vyrábaných produktov.

Zaručujeme dodržanie európskych štandardov výroby aj udržanie konkurenčných cien. Sme jeden z niekoľkých výrobcov v Poľsku takých druhov pórobetónu, ktoré chránia teplo - predovšetkým tých najteplejších - 450 a 550. Umožňuje to výstavbu bez nutnosti zateplenia. Naším najlepším doporučením sú stále rastúce rady spokojných zákazníkov.

Obchodné oddelenie

Obchodné oddelenie poskytuje informácie o ponúkaných výrobkoch a pomáha zvoliť ich parametre tak, aby čo najlepšie vyhovovali tomu, čo zákazníci potrebujú. Kalkulácie robíme zadarmo na základe zaslaných stavebných projektov.

Laborátorium

Výrobný proces pórobetónových tvárnic je pod stálou kontrolou tak z hľadiska dodávaných surovín, ako aj z hľadiska kvality vlastného finálneho výrobku. Vďaka použitiu špičkovej aparatúry sa naši odborníci starajú o vysokú kvalitu vyrábaných produktov, ktoré umožňujú stavbu bez zatepľovania.

Výroba

Stále zdokonaľovaná výrobná technika umožňuje, aby tvárnice z pórobetónu, ktoré vyrábame, mali vysoké tepelné parametre, opakovateľné rozmery (tolerancia ± 1,5 mm) a zaručenú pevnosť.

Registračné údaje spoločnosti

KRS (Zemský súdny register): 0000162582
Súd: Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP (DIČ): 547-008-55-16,
Regon (IČ): 070554830,
Výška základného imania: 680 000,00 PLN

 

Budova Prefabet Bielsko-Biała
Príjazdová brána Prefabet Bielsko-Biała
Obchodní oddělení Prefabet Bielsko-Biała
Laborátorium Prefabet Bielsko-Biała

 

Výrobná hala Prefabet Bielsko-Biała
Výrobná hala Prefabet Bielsko-Biała
Výrobná hala Prefabet Bielsko-Biała
Výrobná hala Prefabet Bielsko-Biała